تماس با ما جستجو پنج‌شنبه, 15 خرداد 1399
  • ساعت : ۸:۳۵:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 305
  • کد خبر : ۳۵۲۱
آغاز عملیات پروژه روكش آسفالت بلوار ولیعصر (عج)
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر میناب : مدیر واحد عمرانی شهرداری از آغاز عملیات پروژه روکش آسفالت بلوار ولیعصر (عج) خبر داد و عنوان نمود: در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مردم، عملیات روکش آسفالت بلوار ولیعصر(عج) حد فاصله میدان دفاع مقدس تا ابتدای بلوار بلوار ولیعصر (عج) لاین غربی آغاز شده و با پیشرفت قابل ملاحضه ای در حال اجرا می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و  شورای اسلامی شهر میناب :   مدیر واحد عمرانی  شهرداری  از آغاز عملیات پروژه روکش  آسفالت بلوار ولیعصر (عج) خبر داد و عنوان نمود: در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مردم، عملیات روکش آسفالت  بلوار ولیعصر(عج) حد فاصله میدان دفاع مقدس  تا ابتدای بلوار بلوار ولیعصر (عج)  لاین غربی  آغاز شده و با پیشرفت قابل ملاحضه ای  در حال اجرا می باشد.

رضا پورساربانی :آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهررا یکی از خواسته‌های به حق شهروندان از شهرداری دانست و اظهار داشت : یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک شهر زیبا وضعیت آسفالت خیابانها و معابر آن است و تاثیر زیادی بر منظر شهر از نگاه شهروندان و گردشگران دارد.
وی افزود : در حال حاضر خیابان مذکور جزء جاده اصلی می باشد که روزانه حجم بسیار زیادی از تردد به مرکز شهر  را تحمل می کند و ترمیم و روکش آسفالت این خیابان تسهیل تردد آسان وسایل نقلیه تأثیر مثبت خواهد داشت.

پورساربانی بیان کرد : اجرای روکش آسفالت لاین غربی بلوار ولیعصر (عج) با مساحت  23863متر مربع و با اعتبار 15 میلیارد ریال ، حد فاصله میدان دفاع مقدس  تا ابتدای بلوار بلوار ولیعصر (عج)  در حال اجرا می باشد.

پورساربانی  گفت : اجرای عملیات روکش، آسفالت، لکه‌گیری و تعویض جدول های  فرسوده معابر و پیاده رو سازی  از جمله اولویت‌هایی است که حوزه عمران با جدیت به دنبال انجام آن است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.6.0
    V5.3.6.0